LZS Jadachy Gospodarze

Tarnobrzeg
Widzów: 100 Sędziowie: Rafał Sawicki

06.04.2018

Spotkanie obu ekip było inauguracją sezonu NLP. Początkowe minuty meczu to dużo niedokładności z obu stron i chaotyczna, szarpana gra. W 17. minucie pierwszą bramkę zdobył Dobrowolski, który sprytnym lobem pokonał Turka. Chwilę później potężną bombą odpowiedział M. Wolan. Wydawałoby się, że do przerwy utrzyma się remis, ale dwukrotnie cios zadali gracze z Łoniowa, którzy wykańczali składne akcje drużyny - Dobrowolski oraz Chwałek.
W drugiej połowie zespół z Jadachów szybko wziął się do odrabiania strat i w 30 minucie był remis. Od tego momentu mecz zaczął się od początku, a obie drużyny przestały kalkulować i poszły cios za cios. Skuteczniej z tej walki wyszli gracze LZS-u, którzy za sprawą braci Wolan, odskoczyli przeciwnikowi. Trzybramkowa strata wyraźnie podcięła skrzydła graczom Agricoli, którzy próbowali jeszcze dogonić rywala, ale dobrze w bramce Jadachów spisywał się Turek. Dwie różne połowy w wykonaniu graczy obu zespołów pokazują, że 50 minut gry na boisku Orlik daje się odczuć w organizmach. Graczom z Łoniowa brakło konsekwencji co sprytnie wykorzystały Jadachy. W starciu A-klasy górą podkarpacki zespół.