GKS Świniary Gospodarze

Piotr Machaj

Józef Banaś Trener

07.04.2018

Piątkowe granie rozpoczęliśmy od starcia dwóch drużyn z woj. świętokrzyskiego. Legenda amatorskiego futbolu w naszym regionie - Automotive przeciwko młodemu pokoleniu zawodników GKS-u Świniary. Faworyt tego spotkania szybko przejął inicjatywę zagrażając co chwila bramce Nagórnego. Szybkie trzy bramki dla graczy Automotivu ustawiły to spotkanie i wiadome było, że tego meczu podopieczni Józefa Banasia przegrać nie mogą. Ozdobą meczu był na pewno gol Nabrdalika, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce Automotivu, dając honorowego, ale jakże pięknego gola swojemu zespołowi. Druga połowa to festiwal niewykorzystanych sytuacji Przemysława Michalskiego, który nie mógł znaleźć sposobu na świetnie dysponowanego w tym dniu Nagórnego. Mimo porażki młoda ekipa GKS-u pokazała, że potrafi grać w piłkę i nie broniła desperacko bramki. GKS Świniary - ciężka inauguracja, ale głowy do góry, przed nami 12 następnych kolejek ;)