Autor:

NLP

Utworzono:

07.04.2018

Już w pierwszej minucie wynik otworzył Panek, który mocnym strzałem po długim słupku pokonał Lasotę. W początkowych minutach Gracze Golden Group chyba jeszcze nie zdażyli "dojechać" na ten mecz. Grali bez pomysłu, a do tego dobrze dysponowany zespół Rolnika mógł sobie swobodnie pogrywać na połowie rywala, czego efektem były kolejne bramki dla młodego zespołu. Dopiero bramki Marka Pietrykowskiego dały sygnał do ataku graczom w zielonych koszulkach. Z minuty na minute mecz co raz bardziej nabierał walki i zaangażowania. Bardzo okazale prezentowały się pojedynki fizyczne Adamowicza z Wodzem, których nie powstydzili by się nawet Rzymscy gladiatorzy. Ostatnie 10 minut meczu to prawdziwa wymiana ciosów. Na 8 minut przed zakończeniem spotkania zespół Rolnika prowadził 4:2 i wydawało by się, że tego dnia zapiszą sobie 3 punkty. Od tego momentu obraz gry się zupełnie zmienił. Duet Pietrykowski-Twaróg pokazał swoje doświadczenie i ich bramki dały zwycięstwo Golden Group. Zespołowi Rolnika brakło ewidentnie boiskowego "cwaniactwa"  i szanowania wyniku, bo mimo bardzo dobrej gry musieli zejść z boiska pokonani. Najbardziej emocjonujący mecz 1. kolejki. Brawa dla jednych i drugich.