DK Truck Agricola Łoniów Gospodarze

Tarnobrzeg
Widzów: 100 Sędziowie: Rafał Sawicki

14.04.2018

Obie drużyny to w większości gracze A klasowych drużyn z różnych województw. Zarówno jedni jak i drudzy przed tygodniem schodzili z boiska pokonani i dziś mieli najlepszą okazję do rewanżu. Pierwsza część meczu to na prawdę mecz na remis. Oba zespoły bardzo chciały to spotkanie wygrać dlatego też nie dało się zauważyć bardzo ryzykownej i otwartej gry. Do przerwy wynik 3:2 dla Żupawy, ale mecz zdecydowanie na remis. Wszyscy wiedzieli, że mecz wygra zespół, który wytrzyma fizycznie to spotkanie, bo poziom umiejętności był bardzo zbliżony u jednych i u drugich. Ostatni kwadrans to bardziej skuteczna gra ekipy Żupawy, których napędzali Duma i Dudek i to podkarpacka ekipa zgarnęła 3 punkty. W większości czasu mecz na typowy remis, ale słowa uznania dla graczy KS-u, którzy podnieśli się po ubiegłotygodniowej wpadce i zapowiedzieli, że uzupełnią skład i włączą się do walki o górne miejsca tabeli. Gracze z Łoniowa mimo dwóch całkiem niezłych meczów pod względem piłkarskim nadal bez punktów. Agricola czekamy na przełamanie!