Autor:

NLP

Utworzono:

20.04.2018

Trzeci ciężki rywal młodego zespołu GKS-u. Po cichu liczyliśmy, że gracze z drugiego brzegu Wisły postawią się liderowi stalowowolskiej A klasy. Początek to wyraźna dominacja zespołu z Jadachów i kolejne bramki duetu T.Wolan - M. Wolan. Do przerwy wynik 5:1 wskazywał, że ten mecz może zakończyć się pogromem, ale druga połowa to zupełnie inny obraz gry. Gracze ze Świniar nabrali już ogłady w NLP i z minuty na minutę grali co raz odważniej i pokazywali swoje techniczne umiejętności, których im nie brakuje. Dobrym wzmocnieniem okazało się przyjście doświadczonego Roberta Urbaniaka, który kierował młodymi kolegami, a to przekładało się na kolejne gole. W 41 minucie było 6:6 i wszyscy na obiekcie przecierali oczy ze zdumienia i każdy liczył na punkty GKS-u, jednak czujny zespół z Jadachów pokazał, że swoim doświadczeniem nie da sobie odebrać 3 punktów i dołożył 4 bramki. Brawo GKS. Każdy mecz to progres i słowa uznania za walkę. Wyniki na pewno przyjdą z czasem.