DK Truck Agricola Łoniów Gospodarze

Tarnobrzeg
Widzów: 100 Sędziowie: Rafał Sawicki

20.04.2018

Szacując szanse obu drużyn w tym spotkaniu - 50/50. Z jednej strony zgrany, doświadczony kolektyw Agricoli, a na przeciwko młodzi ambitni "Rolnicy". Początek meczu zdecydowanie dla graczy z ZSP2 i prowadzenie po 2 golach Stadnika. Taki wynik utrzymał się do przerwy i wydawał się, że to najsprawiedliwszy wynik. Gracze z Łoniowa w przerwie zdali sobie sprawę, że widmo trzeciej porażki wisi na włosku i od początku ruszyli na rywala. Aktywny w ataku Dobrowolski dał sygnał, że ten mecz można jeszcze wygrać, mieszał w przodzie rywali, czego efektem były 2 gole tego zawodnika. W kolejnych minutach drugiej połowy gra się nieco wyrównała i akcje przenosiły się z jednej bramki pod drugą. W zespole Rolnika w tym dniu świetnie spisywał się Wódz, który w drugiej połowie wziął ciężar gry na siebie i 3 bramkami pokazał reszcie dlaczego jest kapitanem drużyny. Sama końcówka meczu to 12 runda wagi ciężkiej w boksie zawodowym. Jedni i drudzy dążyli tylko do tego, aby zadać ten ostateczny cios. Akcja za akcję, bramka za bramkę, ale nikt nie mógł odskoczyć przeciwnikowi. W ostatnich sekundach meczu Karol Chwałek  (Agricola) wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki i uratował jeden punkt swojej drużynie. Historyczny, pierwszy remis w NLP! Szalone widowisko, które mogło się podobać!