Mateusz Pięta

Janusz Szewerniak Trener
Marcin Stępień Trener

27.04.2018

Po zeszłotygodniowych wynikach wiele wskazywało na to, że zespół Górnika nie będzie miał wiele do powiedzenia w starciu z doświadczonym zespołem Transdźwigu, ale młody zespół od początku wyszedł bardzo skoncentrowany i walecznie podchodził do każdej piłki. Do przerwy minimalne prowadzenie Stalów, ale Górnicy na prawdę w tym meczu mogli sporo ugrać. Druga połowa również nie była jednostronna. Gracze w czarnych koszulkach ciągle odskakiwali rywalowi, a zaraz przewagą była niwelowana do jednej bramki. Dużo dało graczom z Górnika przyjście starszego kolegi, absolwenta szkoły - Wieczorkiewicza, który całkiem nieźle spisywał się w ofensywie. W Transdźwigu znów skuteczny był K. Jeczeń, a całą  grą kierował Kabata. Wydaje się, że zasłużenie gracze ze Stalów ten mecz wygrali, ale postawa uczniów Zespołu Szkół Górnik w tym meczu mogła się podobać.