Wojciech Sobolewski
Filip Marek

Janusz Szewerniak Trener

02.05.2018

W ostatnim meczu mimo kadrowych kłopotów Górnicy od początku meczu nie odstępowali rywali na krok. Mecz mógł się podobać, a w grze obu drużyn widać było dużo walki. Przez dłuższy czas pierwszej połowy utrzymywał się remis, ale Grajki raptem w 5 minut pokazali swoją moc w ofensywie i rozstrzelali bezradnych uczniów ZS. To jakże cenna lekcja dla młodych zawodników, która pokazała, że nawet chwilowe rozluźnienie może się zakończyć bardzo źle. W drugiej połowie gracze Górnika znów udowodnili, że potrafią upilnować rywala i stracili tylko 2 bramki. Przy pełnej kadrze, większej konsekwencji  ten zespół jeszcze zdobędzie sporo punktów, bo o zaangażowanie nie musimy się martwić. Grajki w dalszym ciągu niepokonane.