Mateusz Korczak

Mateusz Korczak Trener

28.05.2018

Mecz dołu tabeli szczególnie  ważny dla zawodników ze Świniar, którzy chcieli w końcu zainkasować 3 punkty. Ekipa Betonów miała olbrzymie problemy kadrowe co ostatecznie przełożyło się na cały mecz. Od początku meczu ekipa zza Wisły kontrolowała przebieg meczu i wszystko wskazywało na to, że to oni złapią punkty. Dobrze w zespole GKS-u spisywał się G. Giza, który napędzał zespół i dokładał swoje bramki. W zespole Betonów jedynie P. Brycki robił co mógł, aby nawiązać kontakt z rywalem, ale tego dnia młody przeciwnik w końcu zagrał dojrzale i nie wypuścił wygranej z rąk. Pierwsze zwycięstwo, które w perspektywie kolejnych meczów będzie bardzo cenne. Gratulacje dla GKS-u Świniary i czekamy na powtórkę w kolejnych meczach!