ZAPOWIEDŹ 11. KOLEJKI NLP

Dziś i jutro rozegrana zostanie 11. kolejka NLP.  Poniżej zestawienie meczów.

14.06.2018 - godz. 18:30
LZS Jadachy - Grajki z Jamajki walkower 0:5 - LZS Jadachy wykluczony z rozgrywek

14.06.2018 - godz. 19:30
Górnik Zespół Szkół - Golden Group Centrum Reklamy

Bardzo ciekawy pojedynek na start 11. kolejki. Obie drużyny co raz śmielej radzą sobie w rozgrywkach NLP i są na fali zwycięstw. Górnik po nerwowej końcówce na własne życzenie przed tygodniem pokonał Agricolę, mimo że do przerwy gromił przeciwnika. Golden Group po bardzo dobrej grze również odnotowała 3 punkty z Automotivem. Przy ewentualnej porażce Automotivu, gracze Golden mogą wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli. Pojedynek ten z pewnością jest ważny dla opiekuna młodych uczniów - Janusza Szewernika, bowiem ich dzisiejszy rywal to wieloletni koledzy z boiska i nie tylko. Możemy być spokojni o motywację zespołu Górnika ;)

14.06.2018 - godz. 20:30
Sandomierskie Byki - Automotive Sandomierz

Napisać, że to mecz starych znajomych to nic nie napisać. Dwie najbardziej utytułowane drużyny w rozgrywkach amatorskich w naszym regionie. Każdy zna każdego, każdy wie w którą stronę robi zwód rywal i każdy zna słabe strony każdego. W tym meczu dużo zależeć będzie od kadry Automotivu, która jak wiemy w ostatnich kolejkach liczyła bardzo mało zmienników. Wydaje nam się, że to również powód porażek i remisu, które zaznali sandomierzanie. Szanse na mistrzostwo gracze Automotivu mają już tylko matematyczne i mało prawdopodobne, natomiast ich dzisiejsza wygrana z pewnością by pomogła Grajkom, którzy w ostatnich dwóch kolejkach mogli by obserwować z nadzieją mecze Byków. Na pewno dzisiaj nikt nikomu nie odpuści i będzie chciał na pewno udowodnić kto wiedzie prym w sandomierskiej ziemi. Plotki głoszą, że zwycięzca dzisiejszego pojedynku ma do dyspozycji wieczorem całą starówkę na której będzie mógł śpiewać pieśni ku chwale swojego zespołu ;). Co to by był za mecz gdyby Automotive miał komplet punktów do tego spotkania!

15.06.2018 - godz. 18:30
Rolnik TBG - GKS Świniary

Ekipa Rolnika w ostatnich 2 kolejkach jest w wyraźnym dołku. Najpierw pogrom z Bykami w dość kuriozalnych rozmiarach i potem niespodziewana porażka z niżej notowanym rywalem. Ten mecz Rolnicy na pewno będą chcieli przełamać i zgarnąć 3 punkty. GKS Świniary na pewno w drugiej części sezonu prezentuje się zdecydowanie lepiej. Jeśli młoda ekipa ma szukać punktów do tabeli to z kim jak nie z rówieśnikami!? Pojedynek młodzieży, która z pewnością będzie chciała sobie coś udowodnić. Jeżeli do składu Rolnika powrócą kluczowi gracze to na pewno będą lekkim faworytem, ale boiko wszystko zweryfikuje.

15.06.2018 - godz. 19:30
Betony - DK Truck Agricola Łoniów

Betony przed tygodniem po dramatycznym meczu zainkasowali 3 punkty. Agricola dopiero po przerwie uwierzyła, że może wygrać mecz z Górnikiem, ale brakło dosłownie 2 minut, aby dogonić rywala. W piątek będzie to szansa na przełamanie 3 meczów bez punktów dla ekipy zza Wisły. Mecz ten na pewno będzie kluczowy odnośnie rozstawienia w dwóch dodatkowych kolejkach. Jest to szansa dla jednych i drugich w podskoczeniu w tabeli. Kadrowo na pewno faworytem jest DK Truck, ale Betony są na pewno podbudowane ostatnią wygraną i łatwo skóry nie sprzedadzą. Ciekawy pojedynek, który odpowie nam na wiele pytań.

15.06.2018 - godz. 20:30
KS Żupawa - Transdźwig Stale

Pojedynek znajomych z A-klasowych boisk. Obie drużyny bez względu na wynik tego meczu zagrają w innych połówkach tabeli, ale to nie dowodzi, że Transdźwig ten mecz spokojnie wygra. Ekipa z Żupawy potrafi się zorganizować na teoretycznie silniejszych rywali i spokojnie z nimi powalczyć. Transdźwig mimo ostatnich problemów kadrowych powinien już w tym meczu zagrać w komplecie. Mieszanka kolegów z boiska, sąsiednie miejscowości to na pewno w jakimś stopniu wpłynie na zaangażowanie.