ZAPOWIEDŹ 2. KOLEJKI NLP

Już dziś i jutro rozegrana zostanie druga kolejka sezonu Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej. Poniżej zestawienie kolejki.

12.04.2018 - godz. 18:30 Górnik Zespół Szkół – Rolnik TBG

Na początek drugiej kolejki arcyciekawe spotkanie młodych drużyn. Zawodnicy z Górnika pokrzepieni zwycięstwem przed tygodniem staną przed szansą zdobycia kolejnych 3 punktów. Jednak Rolnik tanio skóry nie sprzeda, porażka tydzień temu w meczu największej dramaturgii przeciwko Golden Group 5:6 spowoduje z pewnością chęć odrobienia punktów. Zobaczymy, która drużyna ze szkół średnich będzie lepiej przygotowana i sięgnie po wygraną. Będzie bardzo ciekawie zarówno na boisku jak i na trybunach bo przed tygodniem obie drużyny mogły liczyć na wsparcie swoich kibiców !

12.04.2018 – godz. 19:30 Sandomierskie Byki – LZS Jadachy

Staną naprzeciw siebie dwa bardzo doświadczone zespoły. Obie drużyny odniosły zwycięstwa w 1 kolejce a przed sezonem wskazywane na faworytów rozgrywek. Wydaje się, że mecz może nie obfitować w dużą ilość bramek, zawodnicy znając swoje możliwości będą grali bardzo dokładnie, rozważnie aby nie stracić głupio bramki. Będzie to z pewnością dobra lekcja futbolu z „ligową” przeszłością.

12.04.2018 – godz. 20:30 Golden Group Centrum Reklamy – Transdźwig

Na zakończenie dnia hit! Zwycięzcy z 1 kolejki Golden Group staną naprzeciw chłopakom z Transdźwigu, którzy posmakowali porażki. Mamy wrażenie, że drużyna Transdźwigu zlekceważyła jakże ważny start rozgrywek. Z pewnością będzie mega przygotowana do tego meczu i żądna zdobycia kompletu punktów. Golden Group to team bardzo doświadczony i tanio skóry nie sprzeda, ma bardzo szeroką kadrę i może być to jej atutem. Oj w tym meczu … będzie się działo!

13.04.2018 – godz. 18:30 GKS Świniary – Grajki z Jamajki

GKS Świniary najmłodsza ekipa rozgrywek NLP. Po przegranej w 1 kolejce chłopaki z pewnością są mądrzejsi i wiedzą już, że to nie gierka towarzyska przeciwko kolegom z podwórka. Grajki z Jamajki zdecydowanie pokonali Żupawę i są faworytem. Zapowiada się fajna konfrontacja młodości przeciwko rutynie, a piłka pokazała już wielokrotnie, że płata figle.

13.04.2018 – godz. 19:30 Betony – Automotive Sandomierz

Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Betony będą chciały powetować sobie porażkę z przed tygodnia i właśnie wielka chęć zwycięstwa będzie ich atutem. Automotive jednak nie przyjeżdża po to aby tylko pograć, to bardzo profesjonalny team, który zawsze liczy się w rozgrywkach. Każda ekipa będzie chciała zdobyć komplet punktów ale remisy też muszą kiedyś w lidze być…

13.04.2018 – godz. 20:30 Truck Agricola Łoniów – KS Żupawa

Żupawa po porażce przed tygodniem będzie chciała sięgnąć po pełną pulę aby nie oddalić się od czołówki. Pewnie skład, którym dysponowali ostatnio zostanie uzupełniony. Drużyna z Łoniowa to wybiegany zespół i wskazalibyśmy ich na faworyta spotkania. Łoniów ma w swoich szeregach indywidualności ale Żupawa jeśli wyjdzie na ten mecz swoim optymalnym składem to śmiało może zabrać 3 punkty rywalowi.