ZAPOWIEDŹ 3. KOLEJKI NLP

Już dziś i jutro rozegrana zostanie trzecia kolejka sezonu Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej. Poniżej zestawienie kolejki.

19.04.2018 - godz. 18:30
Grajki z Jamajki - Golden Group Centrum Reklamy

Ciekawy pojedynek na start. Lider tabeli podejmować będzie podrażnioną ekipę Golden Group, która tydzień temu goniła wynik, ale ostatecznie musieli zejść pokonani. Pojedynek w którym każdy zna każdego, każdy wie kiedy rywal zatnie piłkę i każdy wie w który róg bramki strzeli rywal. Ekipa Golden chcąc myśleć o punktach musi zagrać bardzo odpowiedzialnie w obronie i wykorzystywać dogodne sytuacje w ataku, bo i wykończenie akcji mogło pozostawić wiele do życzenia w ostatnim pojedynku. W zespole Grajków ciężko wyróżnić jednego groźnego zawodnika, bo patrząc na dwa dotychczasowe mecze to siłą "pomarańczowych" jest przede wszystkim dobrze funkcjonujący zespół. W obu drużynach liczą na swoich strzelców - Stępień vs Pietrykowski.

19.04.2018 - godz. 19:30
LZS Jadachy - GKS Świniary

W drugim pojedynku zespół z Jadachów po ubiegłotygodniowej porażce będzie chciał zrehabilitować się i zgarnąć komplet punktów. Gracze ze Świniar w obu dotychczasowych spotkaniach przegrywali nie umiejętnościami, tylko warunkami fizycznymi i doświadczeniem, bo piłkarsko dorównywali obu przeciwnikom. Dziś również czeka ich ciężkie zadanie. Zagadką jest jaki skład na dzisiejsze spotkanie zbierze trener Jadachów i czy może da pograć młodszym zawodnikom ?
GKS były wyróżnienia indywidualne, a teraz przyszedł czas na drużynowe, najlepiej w postaci 3 punktów. ;)

19.04.2018 - godz. 20:30
KS Żupawa - Sandomierskie Byki

Na koniec czwartkowego grania szykuje nam się kawał meczu. Gracze z Żupawy w 2. kolejce pokazali charakter i mimo złej inauguracji pokonali DK Truck Agricole. KS zapowiada, że z meczu na mecz ich kadra będzie wyglądała co raz bardziej optymalnie i dziś Byki czekać będzie bardzo trudne zadanie. Zapowiada nam się mecz walki, w którym nie obejrzymy wiele bramek jak na rozgrywki "Orlika", a jedni i drudzy na pewno zostawią dużo zdrowia na boisku. Tabela na ten moment faworyzuje Byki, ale ... ;) Odpowiedź na to pytanie poznamy o godzinie 21:30.

20.04.2018 - godz. 18:30
DK Truck Agricola Łoniów - Rolnik TBG

Zespół z Łoniowa po słabym starcie i dwoma porażkami z podobnymi charakterystycznie drużynami bardzo chce zdobyć 3 punkty. Gracze Rolnika mimo ubytków kadrowych są w stanie przeciwstawić się rywalowi. Niewątpliwie wiele będzie zależało od formy fizycznej graczy Rolnika, bo zespół Agricoli przyzwyczaił nas do szerokiej kadry, która może zadecydować w ostatnich minutach meczu. Obie ekipy przyzwyczaiły nas do nerwowych końcówek i wielu bramek. Czy dzisiaj będzie podobnie?

20.04.2018 - godz. 19:30
Automotive Sandomierz - Górnik Zespół Szkół

Gracze z Sandomierza do tej pory dwukrotnie odnotowywali spokojne trzy punkty. Dzisiaj na przeciwko ich stanie młody zespół uczniów Górnika. W ubiegłotygodniowym pojedynku podopieczni Janusza Szewerniaka, wyraźnie odpuścili końcówkę meczu i to poskutkowało porażką. Dzisiaj chcąc powalczyć z doświadczonymi zawodnikami z Sandomierza muszą zagrać niewątpliwie odpowiedzialnie taktycznie i przede wszystkim nie dać rozwinąć skrzydeł Przemysławowi Michalskiemu, który w dwóch meczach zanotował 10 bramek. Niewątpliwie od jego dyspozycji może zależec dzisieszy wynik.

20.04.2018 - godz. 20:30
Transdźwig - Betony

Małe derby firm! Gracze Betonów słabo zaczęli sezon od dwóch porażek, ale ubiegłotygodniowa dała światełko w tunelu, bo gra zdecydowanie była lepsza. Zespół Transdźwigu miał bardzo ciężki początek, ale w obu meczach pokazali niezły futbol. Mając w składzie wielu ogranych zawodników są faworytem, ale pamiętajmy, że to tylko piłka nożna. Może na meczu zobaczymy władze obu firm !? Może jakaś dodatkowa motywacja dla zawodników? Będzie ciekawie! ;)