Betony Gospodarze

Widzów: 120 Sędziowie: Rafał Sawicki

Janusz Szewerniak Trener

07.04.2018

W 6 minucie wynik otworzył Dul. Wyraźnie ta bramka podziałały na graczy Betonów, którzy od tej pory grali na połowie rywala, ale brakowało ostatniego podania otwierającego drogę do bramki. Aktywnie w ofensywie grał Mrozik, który dyrygował całym zespołem. Młodzi uczniowie Górnika jednak cały czas grali bardzo dojrzale w defensywie, trzymając się swoich pozycji nie pozwalając rywalowi na zbyt wiele. Dopiero pechowe odbicie z rzutu rożnego doprowadziło do bramki samobójczej, która zakończyła pierwszą połowę. Pierwsza połowa na remis. W drugiej połowie podopieczni Janusza Szewerniaka z minuty na minute podkręcali tempo gry. W zespole przeciwnika dało się zauważyć co raz większe zmęczenie, bo młodzi wybiegani uczniowie Górnika, ani myśleli od odpuszczaniu. W końcu upragnionego gola zdobył Sabo, przysparzając licznie zgromadzonych kibiców Górnika do radości. Na potwierdzenie wyższości w tym meczu ponownie na listę strzelców wpisał się Dul. Druga połowa wyraźnie pod dyktando Górnika i zasłużone zwycięstwo.