Paweł Kruczek
Michał Strugała

Józef Banaś Trener

11.05.2018

Spotkanie to zapowiadało wiele emocji i tak też było od samego początku. Gracze Automotivu w swoim stylu zaczęli od prowadzenia po strzale Kędzierskiego. Zaraz później do strzelania włączył się Michalski, a w Transdźwigu na zmiane Jeczeń z Kabatą. Do tego  kolejną bramkę atomowym strzałem pod poprzeczkę zdobył Kędzierski. Cóż... chyba niczym nie zaskoczyliśmy. Pierwsza połowa to trzy bramki prowadzenie drużyny z Sandomierza, co pozwalało wierzyć, że w druga odsłona jeszcze przyniesie dużo emocji, bo gracze Transdźwigu cały czas byli w grze i grali całkiem przyzwoicie.

Kolejne minuty meczu to co raz mniej sił w szeregach ekipy ze Stalów, a swoje kolejne bramki zdobywał nie kto inny jak Michalski. Z przebiegu całego meczu drużyna Józefa Banasia zasłużenie wygrała ten mecz, pokazując, że nawet taka silna drużyna jak Transdźwig nie jest w stanie im zagrozić.