Sandomierskie Byki Gospodarze

Tarnobrzeg
Widzów: 100 Sędziowie: Rafał Sawicki

13.04.2018

Oba zespoły po pierwszej kolejce zanotowały 3 punkty w swoim dorobku i zapowiadał się bardzo ciekawy mecz. Zarówno jedni jak i drudzy nie zmienili stylu gry i czekali na ruch rywala, dlatego dopiero w 18 min. na prowadzenie Jadachy wysunął Marek precyzyjnym strzałem z powietrza. W 24 min. wyrównały Byki za sprawą Adamczyka, który piękną indywidualną akcją pokonał Turka. Druga połowa to zdecydowana przewaga zawodników z Sandomierza. Cierpliwie konstruowali akcje, grali zespołowo i 4 strzelone bramki pokazały, że w tym meczu byli po prostu zespołem lepszym. W LZS-ie warto dodać, że brakło podstawowych zawodników, którzy napędzali drużynę. Za nami dopiero druga kolejka, ale wiemy, że zarówno jedni jak i drudzy powalczą o czołowe miejsca.