#7 GRAJKI Z JAMAJKI !

#7 Powoli nadrabiamy zaległości z prezentowanymi drużynami. W Wielkanocną niedzielę mamy dla Was siódmy zespół, jaki zagra w inauguracyjnym sezonie NLP. O głos poprosiliśmy kapitana zespołu Radka Leszczyńskiego.

- Drużyna została założona z inicjatywy dwóch tarnobrzeskich grajków, którzy po podjęciu spontanicznej decyzji o zgłoszeniu do ligi, natychmiast chwycili za telefony i zaczęli kompletować drużynę spośród swoich znajomych. Mamy nadzieję, że nasz radosny futbol rodem zjamajskich plaż skradnie serca widzów i będą nas dopingować niezależnie od wyników. Wszyscy nasi zawodnicy to zgrana ekipa, która od wielu lat gra ze sobą na różnych boiskach. Większość zawodników występuje w lokalnych klubach.

GRAJKI Z JAMAJKI - LICZYMY NA WAS, ŻE DOSTARCZYCIE TROCHĘ POLOTU I FINEZJI W NADWIŚLAŃSKIEJ LIDZE PIŁKARSKIEJ
POWODZENIA PANOWIE!