ZAPOWIEDŹ 10. KOLEJKI NLP

Dziś i jutro rozegrana zostanie 10. kolejka NLP. Poniżej zestawienie meczów.

07.06.2018 - godz. 18:30
LZS Jadachy - KS Żupawa

10.kolejkę ropoczniemy od starcia sąsiadów z tabeli. Ciekawostką jest, że obie drużyny opróćz tej samej liczby punktów notują ten sam bilans 2-1-6. Dla jednych i drugch jest to ostatnia szansa na wskoczenie do górnej połówki tabeli. Przed tygodniem KS ugrał remis z faworyzowanym Automotivem mimo, że cały mecz prowadził. LZS Jadachy w ostatnich meczach wychodzi powoli na prostą i gra może się podobać, ale brakuje zwycięstw. Dla Jadachów to również najlepszy mecz na przełamanie. Będzie bardzo wyrównane starcie, a wynik jest sprawą otwartą.

07.06.2018 - godz. 19:30
Automotive Sandomierz - Golden Group Centrum Reklamy

Starcie 3 i 4 drużyny będzie przedsmakiem wieczornego hitu. Dla Automotivu to ostatnia szansa na walkę o mistrza. Gracze Józefa Banasia nie mogą już stracić do końca punktów i liczyć na korzystne wyniki w innych meczach. Golden Group z każdym meczem co raz pewniej czuje się w NLP i przy ewentualnej dziś wygranej bardzo zbliży się do upragnionego 3. miejsca. To z pewnością byłby duży sukces dla drużyny Golden, bo mimo skromnej kadry, ekipa ta w każdym meczu pokazuje dobre przygotowanie i przede wszystkim zgranie, które jest bardzo kluczowe dla zmagań NLP.

07.06.2018 - godz. 20:30
Grajki z Jamajki - Sandomierskie Byki

Co tu dużo pisać. Prawdziwy klasyk! Obie drużyny po 9. kolejkach z kompletem punktów. Obie ekipy są świadome, że stawka meczu jest bardzo duża. Ewentualna wygrana w baaardzo dużym stopniu przybliży którąś drużynę do wyjazdu na Mistrzostwa Polski i reprezentowanie naszej ligi na skalę całej Polski. Potencjał jednych i drugich jest bardzo duży. Po obu stronach świetni strzelcy i mocne bloki obronne. Ekipa Byków oprócz dzisiejszego meczu ma jeszcze za tydzień derbowe starcie z Automotivem, który na pewno nie odpuści swoim rywalom i będzie chciał utrzeć nosa kolegom. W przypadku wygranej Grajków to śmiało można by stwierdzić, że Krakowa na wyjazd mieli by już autostradę z pustymi pasami niż drogę krajową 79 przez Połaniec z wybojami. Mimo, że to tylko futbol amatorski na Orliku to ciężko by Grajki po ewentualnej wygranej gdzieś zgubiły punkty. Na ten mecz czekała cała społeczność NLP! Na pewno wygra lepiej zdyscyplinowana drużyna, która ustrzeże się niewymuszonych błędów.

08.06.2018 - godz. 18:30
Rolnik TBG - Betony

Starcie to dla Rolnika może być dobrą okazją do zmazania ubiegłotygodniowej plamy. To ciekawy mecz w kontekście tabeli bo zarówno Rolnik jak i Górnik są na granicy pierwszej szóstki. Betony od kilku kolejek zmagają się z bardzo dużymi problemami kadrowymi i ostatnie ich wyniki to po prostu brak szerszej kadry. Przy kompletnej kadrze na ten mecz Betony mogą spokojnie stawić czoła Rolnikom, a przy ewentualnej wygranej i innych sprzyjających wynikach, wyraźnie podskoczyć w tabeli. Faworytem oczywiście Rolnik, ale zaczekajmy na piątek kto się zjawi u kogo w kadrze ;)

08.06.2018 - godz. 19:30
DK Truck Agricola Łoniów - Górnik Zespół Szkół

Gracze Górnika jak na razie to objawienie sezonu. Przed tygodniem młoda ekipa w ostatnich minutach pokonała GKS Świniary, pokazując, że nawet w 2 minuty można strzelić bramki. Agricola gra do tej pory bardzo w kratkę. Jednak mecz z Transdźwigiem pokazał, że przy odpowiedniej motywacji ekipa zza Wisły może spokojnie powalczyć z górną częścią tabeli i przede wszystkim wygrywać. Duże zgranie ze sobą i doświadczenie nad młodym rywalem może również tutaj odegrać istotną rolę, bo tego czasami brakowało Górnikowi.

09.06.2018 - godz. 20:30
GKS Świniary - Transdźwig Stale

Przed tygodniem GKS na wyciągnięcie ręki miał drugą wygraną by w sobie wiadomy sposób wypuścić punkty i zejść z boiska pokonanym. To z pewnością kolejna lekcja dla graczy ze Świniar jak ważna jest konsekwencja gry i obrony na małym boisku w sytuacjach gdzie przewaga jest bardzo mała. Transdźwig pokonał LZS Jadachy, ale musiał się sporo napracować. Wiele zależy od kadry Transdźwigu na piątkowy mecz. Jeżeli więcej szans dostaną zmiennicy to możemy zobaczyć bardzo wyrównane spotkanie, bo team Świniary w każdym meczu stawia się w stałej i licznej kadrze.