ZAPOWIEDŹ 4. KOLEJKI NLP

Już dziś i jutro rozegrana zostanie 4. kolejka sezonu Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej. Poniżej zestawienie kolejki.

26.04.2018 - godz. 18:30
Górnik Zespół Szkół - Transdźwig Stale

Po ubiegłotygodniowej porażce "Górnicy" na pewno będą chcieli zmazać plamę i powalczyć o punkty. Rywal na pewno znów wymagający, ale czy trudniejszy niż Automotive?
Gracze ze Stalów wydaje się, że weszli na dobrą drogę ku zwycięstwom. Skład wyraźnie się poszerzył o nowych zawodników. Zespół Szkół mając w składzie wiele sił wśród młodych zawodników na pewno nie pęknie przy rywalu, pytanie czy wytrzymają dyscyplinę taktyczną przy doświadczonym przeciwniku. Konsekwencja w tym meczu może być kluczowa.

26.04.2018 - godz. 19:30
GKS Świniary - KS Żupawa

Trzy mecze i trzy porażki ekipy zza Wisły. Wydaje się, że młoda drużyna GKS-u zapłaciła już "frycowe" w NLP i z meczu na mecz zespół może stwarzać rywalom co raz większe problemy. Zespół KS-u przed tygodniem wyraźnie uległ faworytowi - Bykom. Po niedzielnym remisie w wielkich derbach "A" klasy - KS na pewno będzie zbudowany tym wynikiem. Czy przełożą to na NLP? GKS również szuka w tym meczu pierwszych punktów. Zapowiada się dość ciekawy pojedynek.

26.04.2018 - godz. 20:30
LZS Jadachy - Golden Group Centrum Reklamy

Na koniec czwartkowego grania zespół LZS-u podejmie doświadczonych rywali Golden Group. Golden pokazało, że może rywalizować w tej lidze z najlepszymi. Mimo wyraźnej porażki przed tygodniem, wynik do 30 minuty był na korzyść graczy w seledynowych strojach. Na pewno kluczem jest szersza ławka, która pozwoli odpocząć kluczowym zawodnikom. Zespół LZS-u był typowany przez wszystkich przed sezonem do czołowych miejsc tabeli, ale do tej pory podopieczni trenera T.Wolana stawiali się w bardzo okrojonym składzie na meczach, celując głównie w atak, czego efektem było 17 straconych bramek w 3 meczach. Z jednej strony do zatrzymania jest duet T.Wolan, M. Wolan, którzy stanowią o sile Jadachów, natomiast defensorzy LZS-u muszą wziąć pod uwagę Pietrykowskiego, który nie jednej ekipie narobił wiele szkód swoją lepszą (nie zdradzimy jaką ;) ) nogą.

27.04.2018 - godz. 18:30
Rolnik TBG - Automotive Sandomierz

Po szalonym meczu przed tygodniem gracze Rolnika mają na swoim koncie 4 punkty. Zespół bardzo ofensywny, nie kalkulujący, chcący strzelać bramki, ale również z tego wszystkiego tracący bramki. Ten mecz uczniowe ZSP2 na pewno muszą zagrać bardziej zdyscyplinowani taktycznie, bo na przeciw nich stanie jedna z lepszych Orlikowych ekip w naszym regionie. Gracze Automotivu do tej pory bez żadnych emocji pokonywali swoich rywali czując się jak ryba w wodzie. Wieloletnie doświadczenie podpiecznych J. Banasia pokazuje, że na pewno ta ekipa będzie liczyć się w walce o mistrza. Nie jest już tajemnicą, że chcąc zatrzymać sandomierski team, trzeba zatrzymać Przemysława Michalskiego, który na ten moment jest czołgiem nie do powstrzymania. Na pewno defensywana Rolnika musi wziąć to pod uwagę i przykleić plaster napastnikowi Automotivu. Wolak - Michalski ?

27.04.2018 - godz. 19:30
Betony - Grajki z Jamajki

Ekipa Betonów po trzeciej porażce przed tygodniem z faworyzowanym przeciwnikiem pokazała się z co raz lepszej strony. Grajki w minionej kolejce dopiero po przerwie zaczęli strzelać bramki, a Betony również po przerwie uwierzyły, że potrafią postawić się przeciwnikowi. Betony w tym meczu chcąc szukać punktów i goli muszą pokazać przede wszystkim walkę i zespół, bo każdy jeden błąd może być bezlitośnie wykorzystany przez skuteczny zespół rodem z Jamajki.

27.04.2018 - godz. 20:30
Sandomierskie Byki - DK Truck Agricola Łoniów

Do tej pory Byki czuły się jak na hiszpańskiej corridzie, których żaden torreador nie był w stanie zatrzymać, a każdy rywal w ich oczach występował w mocno czerwonych strojach powodując rozwścieczenie, czego efektem każdy mecz kończył się wyraźną wygraną.
W piątkowy wieczór rywal wydaje się dobrze znany. Gracze Agricoli przed tygodniem co prawda zremisowali z Rolnikiem, ale kadra nie była w tym meczu najmocniejsza. Na pewno Byki w tym meczu nie będą już miały tak łatwego zadania, a widząc zaangażowanie w ligę graczy DK Truck możemy się spodziewać zaciętego pojedynku i walkę do ostatnich minut. Dodatkowo ekipa z Łoniowa w weekend zaliczyła ważne 3 punkty w swojej "A" klasie co na pewno zbudowało zespół.