ZAPOWIEDŹ 5. KOLEJKI NLP

Już dziś i w piątek rozegrana zostanie 5. kolejka sezonu Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej. Poniżej zestawienie kolejki.

01.05.2018 - godz. 18:30
DK Truck Agricola Łoniów - Automotive Sandomierz

Mecz drużyn z województwa świętokrzyskiego powinien dostarczyć wielu emocji. Starzy znajomi z futsalu. Zespół DK Truck zgromadził do tej pory ledwie jeden punkt. To spore rozczarowanie jak na kadrę zespołu i oczekiwania wszystkich. Trzeba jednak przyznać, że rywale do tej pory z górnej półki. W lepszych nastrojach są gracze Automotivu, którzy z kompletem punktów zajmują drugie miejsce, ale na pewno to zespół Agricoli będzie dziś najtrudniejszym do tej pory rywalem sandomierzan.

01.05.2018 - godz. 19:30
Sandomierskie Byki - GKS Świniary

Faworyt w tym meczu może być tylko jeden. Zespół Byków idzie na razie jak czołg w lidze i nie daje większych szans swoim rywalom. Dziś na przeciwko nich stanie młoda drużyna ze Świniar, która z meczu na mecz robi wyraźny progres czego przed tygodniem była tylko minimalna porażka. Do tego nowi zawodnicy powinni dać jeszcze większą jakość zespołowi i powalczyć z doświadczoną drużyną.

01.05.2018 - godz. 20:30
Górnik Zespół Szkół - Grajki z Jamajki

Lider tabeli podejmie młodą drużynę uczniów Górnika. Przed tygodniem ekipa Janusza Szewerniaka dzielnie walczyła z rywalem ze Stalów i mecz co prawda przegrała, ale w grze było widać dużo pozytywów. Dzisiaj na pewno nie może zabraknąć dyscypliny w obronie i walki chcąc szukać punktów z doświadczonym, ogranym zespołem Jamajki. Grajki poprzednie spotkanie wyraźnie przespali pierwszą połowę i musieli gonić wynik do przerwy. Jeżeli dziś Górnicy szybko złapią kontakt to druga połowa może mieć ciekawy przebieg na co oczywiście liczymy.

04.05.2018 - godz. 18:30
Transdźwig Stale - Rolnik TBG

W tym meczu gracze Transdźwigu czeka trudne zadanie, bo na przeciwko nich wybiegany zespół Rolnika, który pokazał już, że napsuje krwi niejednemu rywalowi w lidze jeśli będzie dysponował pełną kadrą meczową. Kluczowy może dla nich być powrót Panka, który doznał kontuzji i został wyłączony z gry. Gracze ze Stalów mimo wygranej mocno musieli się męczyć. W tym meczu wydaje się najważniejsza obecność kluczowych graczy, a jak wiemy maraton majowego grania może dać się we znaki każdemu.

04.05.2018 - godz. 19:30
KS Żupawa - Golden Group Centrum Reklamy

Mecz sąsiadów w tabeli, który zapowiada się dokładnie tak jak pokazuje tabela. Ciężko wskazać kogoś kto może być uznany za faworyta. KS dysponuje na prawdę ciekawą kadrą zespołu, ale w ich grze da się wyczuć często momenty rozluźnienia, które powoduja szybkie straty łatwych bramek. Na pewno przy większej koncentracji ten zespół stać na górne miejsca tabeli. Na przeciwko nich Golden Group, która pokazała przed tygodniem jak się walczy do ostatnich sekund i zasłużenie wyszarpała remis Jadachom. Bardzo doświadczony skład, ale również ze skłonnościami do gry dopiero w drugiej połowie pod dużą presją gonienia wyniku. Na pewno w tym meczu kluczowa będzie pierwsza połowa.

04.05.2018 - godz. 20:30
LZS Jadachy - Betony

Trener LZS-u zapowiada, że da w tym spotkaniu odpocząć kluczowym zawodnikom ze względu na rozgrywki ligowe, które w tym tygodniu powodują duże zmęczenie. Czy tak się stanie przekonamy się w piątek. Dla Betonów to duża szansa na pierwsze punkty, bo zespół z każdym meczem pokazuje, że będzie gonił resztę stawki i wzmocnił wyraźnie swoją ofensywę nowymi graczami.