ZAPOWIEDŹ 7. KOLEJKI NLP

Dziś i jutro odbędzie się 7. kolejka NLP. Poniżej zestawienie meczów.

17.05.2018 - godz. 18:30
GKS Świniary - Golden Group Centrum Reklamy
Starcie najmłodszej i najstarszej ekipy w rozgrywkach! Po ubiegłotygodniowej derbowej porażce zawodnicy ze Świniar czeka trudne zadanie na tle doświadczonego rywala. Ekipa Golden przed tygodniem uległa nieznacznie Bykom, ale zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Dziś rywal z innych rejonów tabeli, ale na pewno nie będzie wcale łatwiej, bo zepół zza Wisły szuka pierwszych punktów w lidze i nie wystraszy się nikogo.

17.05. 2018 - godz. 19:30
KS Żupawa - Górnik Zespół Szkół
Bardzo ciekawe spotkanie. Ekipa Górnika przed tygodniem zyskała 3 punkty bez gry, natomiast KS minimalnie uległ Betonom. Patrząc bliżej na oba składy widzimy dużo podobieństw. Gracze obu zespołów rozproszeni są po różnych klubach z regionu i na pewno świetnie się znają z występów na dużym boisku. KS Żupawa wzmocniona kilkoma graczami z innych klubów mocno do tej pory zawodzi. Niewątpliwie dziś będą mogli śmiało szukać punktów, bo rywal na pewno w ich zasięgu. Górnicy również wiedzą, że ten mecz może im przy ewentualnej wygranej i innych wynikach pozwolić wskoczyć na 5 miejsce w tabeli! Niewątpliwie czeka nas kawał zaciętego meczu, gdzie typujemy, że różnica bramek w wyniku końcowym nie będzie większa niż 2. Niech wygra lepszy!

17.05.2018 - godz. 20:30
Sandomierskie Byki - Betony
Kolejny mecz i kolejne rozważania nad sposobem pokonania graczy z Sandomierza. Dziś tej próby dokonać będą chciały Betony, które z meczu na mecz oswoiły się z ligą i grają na prawde bardzo ambinie, czego efektem są ich wyniki. Wymiana ciosów z Bykami, często dla każdego kończy się nokautem, natomiast zbyt głębokie wycofanie się w obronie również nie przynosi nic pożytecznego. Betony chcąc ugrać coś w tym meczu na pewno muszą zagrać bardzo zdyscyplinowani taktycznie i być bardzo skuteczni w ofensywie, bo sandomierzanie do tej pory w 6 meczach straciły tylko .... 7 bramek! To pokazuje jak ciężko im strzelić gola.

18.05.2018 - godz. 18:30
LZS Jadachy - Rolnik TBG
Po ubiegłotygodniowych problemach organizacyjnych ekipa z Jadachów podejmie podrażniony zespół Rolnika, który uległ Grajkom z Jamajki w bardzo bolesny sposób. Jeżeli Rolnik chce w tym sezonie być w górnej połowie tabeli to niewątpliwie takie mecze jak dziś musi wygrywać. Jeżeli LZS wystawi swój najmocnieszy skład to pojedynek ten dziś będzie miał bardzo zacięty przebieg, bo oba zespoły potrafią grać do przodu i strzelać wiele bramek. W tabeli oba zespoły dzielą zaledwie 3 punkty i mecz ten może sporo namieszać w układzie tabeli.

18.05.2018 - godz. 19:30
DK Truck Agricola Łoniów - Transdźwig Stale
Gracze Agricoli wyraźnie ostatnim meczem odżyli i przy korzystnych wynikach "A" klasy zapowiedzieli, że jeszcze nie złożą broni w NLP. Transdźwig to prawdziwa mieszanka jeśli chodzi o kadrę. Nie brakuje w nim zawodników A klasowej drużyny, pracowników firmy czy przyjaciół zespołu. Pozwoliło to stworzyć ciekawy team, który jak narazie zajmuje wysokie 4 miejsce w tabeli. Ekipa zza Wisły przy ew. wygranej i wynikach "pod nich", może awansować w tabeli nawet o kilka pozycji. To niewątpliwie ważny mecz, by pokazać sobie i wszystkim dookoła, że z mocnymi rywalami Agricola potrafi rywalizować i wygrywać. Czekamy na dobry mecz z obu stron, a o bramki i ładne akcje jesteśmy spokojni.

18.05.2018 - godz. 20:30
Grajki z Jamajki - Automotive Sandomierz