ZAPOWIEDŹ 8. KOLEJKI NLP

Dziś i jutro odbędzie się 8. kolejka NLP oraz zaległy mecz 7. kolejki.. Poniżej zestawienie meczów.

24.05.18 - 18:30
Transdźwig Stale - Grajki z Jamajki

Pierwszy mecz 8. kolejki zaczniemy od bardzo mocnego meczu. Grajki z kompletem punktów podejmą czwartą drużynę Transdźwigu. W ubiegłym tygodniu po bardzo emocjonującym spotkaniu zespół ze Stalów uległ minimalnie Agricoli, natomiast Grajki swojego meczu nie rozgrywały. Pojedynek samych znajomych, bo w jednej i drugiej drużynie występują zawodnicy, którzy na codzień grają w jednych zespołach na dużym boisku. Obie drużyny lubią grać ofensywnie, więc o piękne bramki i parady bramkarskie jesteśmy spokojni. Nikt nie będzie patrzył na relacje koleżeńskie i Transdźwigowi zwycięstwo da jeszcze szanse na zbliżenie się do niepokonanej trójki, natomiast strata punktów przez ekipę z Jamajki może okazać się bardzo bolesna w konteksćie walki o Mistrza NLP.

24.05.18 - 19:30
Górnik Zespół Szkół - Sandomierskie Byki

Ekipa z Górnika na pewno nabrała dużo pewności po zwycięstwie w 7. kolejce. Zespół zagrał bardzo dojrzale, czego efektem była końcówka na ich korzyść. Dziś przed nimi starcie z Bykami, które przewodzą w stawce i w dotychczasowych meczach stracili tylko 9 bramek. Sandomierzanie w ostatnich meczach mieli spore kłopoty kadrowe i krótką ławkę, przez co ich gra nie była taka do jakiej nas przyzwyczaili. Faworytem oczywiście są Byki, ale Górnik do tego meczu podejdzie z pewnością na zasadzie "my możemy" - "oni muszą", przez co przewaga mentalna na pewno na korzyść młodej drużyny, a wiemy jak takie mecze się rozgrywa. Przy odpowiedniej dyscyplinie taktycznej i skuteczności na pewno Byki nie są po za zasięgiem ZS.

24.05.18 - 20:30
Automotive Sandomierz - LZS Jadachy

Drużyna z Jadachów po 2 walkowerach z rzędu z powodu problemów kadrowych zapowiedziała, że nie składa broni w NLP i w dzisiejszym meczu będzie chciała zabrać punkty kolejnemu potentatowi do mistrzostwa ligi. Na pewno Przemysław Michalski, będzie musiał się dużo bardziej napracować na kolejne bramki, bo na przeciw siebie będzie miał rosłych obrońców LZS-u. Automotive to nie tylko Michalski. To świetnie zorganizowany zespół, który wieloletnim zgraniem pokazuje, że nie trzeba mieć w kadrze głośnych nazwisk by wygrywać. Dziś na pewno ten zespół będzie musiał mocno powalczyć, bo LZS stać na dobrą grę i na pewno to pokaże.

25.05.18 - 18:30
Betony - GKS Świniary

Pojedynek z dołu tabeli, bardzo ważny w perspektywie jej układu. Przed tygodniem Betony uległy Bykom po całkiem niezłej grze, natomiast GKS w meczu z Golden Group miał już kontakt z rywalem, ale wyraźnie przespana końcówka nie pozwolila młodym graczom na pierwsze punkty. Patrząc na tabelę dla GKS-u to duża szansa, ale wiemy, że Betony ostatecznie zmontowały solidną kadrę i będą walczyć o górną połówkę tabeli. Świniary chcąc złapać punkty to na pewno muszą zagrać z większą wiarą w swoje możliwości i dużo bardziej czujnie w defensywie. Czekamy z niecierpliwością na ten ciekawy pojedynek!

25.05.18 - 19:30
Rolnik TBG - KS Żupawa

Ekipa KS-u na warunki NLP posiada na prawdę solidną kadrę, ale dotychczasowe mecze pokazywały, że brakuje zgrania na małym boisku i często żupawianie w łatwy sposób tracili bramki, by później pod presją czasu gonić wynik. Gracze Rolnika to również specjaliści od gubienia punktów, które przez większość meczów mieli pod kontrolą, dlatego na pewno w tym meczu zwycięży konsekwencja bo sugerując się umiejętnościami nie potrafimy wskazać w tym meczu faworyta. Najbardziej wyrównane starcie 8 kolejki. Tym razem znów pokusimy się o małe typowanie i wygrana drużyna nie wygra więcej niż dwoma bramkami.

25.05.18 - 20:30
Golden Group Centrum Reklamy - DK Truck Agricola Łoniów

W ostatich meczach obie drużyny z kompletem punktów. Ekipa z Łoniowa w dwóch ostatnich meczach zdobyła 6 punktów i jest w bardzo dobrej formie. Szczególnie ostatni mecz z Transdźwigiem pokazał, że przy optymalnej kadrze ta drużyna może zabrać punkty czołówce. Dzisiaj kolejny rywal, gdzie spokojnie można zgarnąć pełną pulę. Jednak dzisiejszy rywal - Golden Group to samo może powiedzieć o swoim przeciwniku, bo po przespaniu początku sezonu, "seledynowi" wkroczyli na właściwe tory i swoim doświadczeniem pokazują, że mimo skromnej kadry można grać skutecznie. W tabeli oba zespoły dzieli tylko 3 punkty i przy ewentualnej wygranej DK Truck może sporo podskoczyć w ligowej tabeli.

25.05.18 - 21:20
Grajki z Jamajki - Automotive Sandomierz - Zaległy mecz 7.kolejki

Jeżeli w piątek chcecie zobaczyć prawdziwy klasyk to nie szukajcie rozpiski meczów w telewizji tylko zawitajcie na NLP!
Oba zespoły rozgrywać swoje mecze będą dzień wcześniej w ramach 8. kolejki. Patrząc na poziom obu ich czwartkowych przeciwników to strata sił u jednych i drugich powinna być jednakowa, bo zarówno Transdźwig jak i Jadachy to zespoły bardzo solidne, ale i zbliżone.
Przy ewentualnych wygranych w czwartek jedni i drudzy przystąpią do tych meczów bez straty punktów. To pierwszy taki mocny pojedynek w NLP. Pojedynek dwóch snajperów walczących jednocześnie o koronę króla strzelców - Michalski vs Stępień, solidne obrony sterowane przez doświadczonych graczy. Nic nie przemawia na korzyść ani jednych ani drugich. Automotive to wieloletni orlikowy kolektyw, a Grajki to zespół nie kalkulujący i grający bardzo ofensywnie. Na pewno ten mecz nie będzie obfitował w dużą ilość bramek, bo zarówno jedni jak i drudzy mają świadomość, że ewentualna strata punktów może ich znacząco oddalić od wyjazdu na Mistrzostwa Polski. Czekamy na świetne widowisko i niech wygra lepszy !