ZAPOWIEDŹ 9. KOLEJKI NLP

Już dziś i w piątek rozegrana zostanie 9. kolejka NLP.  Poniżej zapowiedź wtorkowych meczów.

29.05.2018 - 18:30
GKS Świniary - Górnik Zespół Szkół

Bardzo ciekawy pojedynek na start 9. kolejki. Mecz młodych ekip, który przyniesie sporo emocji. Przed tygodniem GKS Świniary odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, które na pewno jeszcze bardziej dało pewności siebie ekipie zza Wisły. Faworytem tego meczu jest oczywiście Górnik, który w każdym meczu walczy do końca i prezentuje się bardzo dobrze, czego przykładem jest mecz przed tygodniem z Bykami i minimalna porażka w końcówce. Chcąc szukać zwycięstw w tym sezonie dla graczy GKS-u to jeden z tych meczów. Na pewno dzisiejszy rywal przez zbliżony wiek i warunki fizyczne będzie mógł zwiastować wyrównany mecz. Ekipa Górnika z kolei głośno mówi o górnej połówce tabeli, a to najlepszy mecz do wskoczenia na upragnioną lokatę.

29.05.2018 - 19:30
Betony - Golden Group Centrum Reklamy

Betony przed tygodniem wobec ogromnych problemów kadrowych uległy Świniarom, natomiast Golden w bardzo dobrym stylu pokonało Agricolę. Dużo zależeć będzie czy Betony skompletują dziś optymalny skład. Jeśli tak to na pewno ten mecz będzie miał bardzo wyrównany przebieg. Gracze Golden przyzwyczaili wszystkich do solidnej, stałej kadry na każdy pojedynek. 4 pozycja w tabeli nie jest przypadkiem, bo ekipa Golden Group pokazała w tym sezonie kilka bardzo dobrych meczów. Betony chcąc wyskoczyć z dolnej strefy tabeli muszą dziś zagrać taki mecz jak np. z Żupawą czy Jadachami.

29.05.2018 - 20:30
LZS Jadachy - Transdźwig Stale

Jedni i drudzy borykali się ostatnio z problemami kadrowymi. Jedni i drudzy walczą o awans do kl. Okręgowej co może spowodować, że dziś szansę na grę otrzymają zmiennicy oraz młodzież. Gracze Jadachów w mocno eksperymentalnym i okrojonym składzie przed tygodniem tylko minimalnie ulegli ekipie Automotivu. Transdźwig mimo ostatniego walkoweru i wcześniejszej porażki w dalszym ciągu zajmują wysokie 5. miejsce, a do 4. pozycji dzieli ich tylko punkt. Przy odpowiednich wynikach i wygranej mogą wskoczyć dziś do czwórki. Czy rywalizacja z dużego boiska przeniesie się na NLP :) ?

01.06.2018 - 18:30
KS Żupawa - Automotive Sandomierz

Przeżywająca spory kryzys KS Żupawa dziś zmierzy się z Automotivem. Sandomierzanie w minionej kolejce ulegli w meczu na szczycie z Grajkami 3:6. Dziś wiele zależeć będzie od kadr obu zespołów i liczbie zmienników, bo przy tak ciężkiej pogodzie jak dziś, nie koniecznie musi wygrać zespół lepszy, ale ten który zachowa więcej sił. Jeżeli Automotiv chce jeszcze powalczyć o Mistrzostwa Polski, to każdy kolejny ich przeciwnik musi schodzić z boiska pokonany. KS Żupawa to bardzo nieobliczalny zespół, który w jeden tydzień potrafi zagrać na prawdę bardzo dobrze, by w kolejnym meczu zawieść na całej lini. Najlepsze mecze na przełamanie rozgrywa się z bardzo silnymi zespołami.

01.06.2018 - 19:30
DK Truck Agricola Łoniów - Grajki z Jamajki

Drużynę Grajków czeka dziś bardzo ciężkie zadanie, bo Agricola z meczu na mecz co raz lepiej się prezentuje. Od kilku kolejek drużyna pokazuje bardzo duże zaangażowanie w grę. Na pewno bardzo groźny dla obrońców z Jamajki będzie duet - Kaczmarczyk - Dobrowolski, który odpowiada za siłę ofensywną. Kadra Jamajki w każdym meczu jest bardzo stabilna. Pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego strzelca zespołu - Stępnia, który doznał kontuzji. Było by to spore osłabienie, ale dobrych zawodników w Grajkach z pewnością nie brakuje.

01.06.2018 - 20:30
Sandomierskie Byki - Rolnik TBG

Bardzo ciekawe spotkanie na zakończenie 9. kolejki. Sandomierskie Byki przed tygodniem dopiero w końcówce zapewnili sobie wygraną z Górnikiem. Młoda ekipa Rolnika to bardzo ambitny zespół, mający w swoim składzie na prawdę solidnych graczy, ale czasami w tym wszystkim brakuje zimniejszej głowy szczególnie w końcówkach. Na pewno dzisiaj chcąc szukać punktów z Bykami, Rolnicy muszą zagrać najbardziej konsekwentny mecz w sezonie. Strzelanie bramek w futbolu to nie jedyna recepta na sukces. O bramki dla Rolnika możemy być spokojni, ale Piątek i cała linia obrony musi dziś być skałą nie do przejścia.