Jarosław Przykuta
Józef Banaś

Józef Banaś Trener

14.04.2018

W drugim meczu zmierzyli się starzy znajomi, którzy rywalizują, ze sobą od wielu lat w rozgrywkach futsalu. Gracze Automotivu wyraźnie z krótką ławką podeszli do rywala z dużym szacunkiem. Betony po ubiegłotygodniowej porażce zapowiadały walkę o trzy punkty. Do przerwy Automotive prowadził 3:1, ale widać było, że zmęczenie dawało się we znaki, a Betony w porównaniu z ubiegłym tygodniem grały na prawdę zdecydowanie lepiej utrzymując się długo przy piłce. W tym dniu jednak gracze z Sandomierza mieli w składzie Przemysława Michalskiego, który strzelił 7 z 8 bramek całej drużyny. Chelsea Londyn miała Didiera Drogbe, natomiast Automotive ma Michalskiego, którego gra do złudzenia przypomina tą w wykonaniu byłego napastnika Chelsea. Świetne warunki fizyczne i budowa ciała, gra tyłem do bramki i przyspieszenie na pierwszych metrach sprawiały, że nikt nie był w stanie zatrzymać Michalskiego, który już wskoczył na 1. miejsce wśród strzelców całej ligi. W zespole Betonów widać było brak Mrozika, który na pewno pomoże zespołowi szczególnie w rozgrywaniu piłek w środku pola.