Mateusz Korczak Trener

15.05.2018

Spotkanie drużyn o podobnym potencjale. Jedni i drudzy dużo rotowali składem szukając odpowiedniego rozwiązania. W zapowiedzi spotkania pisaliśmy, że mecz będzie trzymał w napięciu do końcowych minut i tak też było. Przez cały pojedynek drużyny grały bardzo podobnie. Dobrze zaprezentował się w barwach Betonów nowy zawodnik - Piotr Brycki, który ustrzelił hat-tricka, ale największym motorem napędowym był z pewnością Rafał Woś, który miał udział przy wszystkich 6 bramkach. W zespole Żupawy tradycyjnie ofensywa całkiem solidnie, by w defensywie tracić bramki po niewymuszonych błędach. KS na pewno napędzał Dominik Wolak, który robił co mógł, aby zdobywać kolejne bramki. Na dwie minuty przed końcem gracze z Żupawy mieli tylko jedną bramkę straty dzielnie goniąc wynik. Mimo całkowitej przewagi w końcówce Betony dobrze zamurowały bramkę i nie oddały wygranej. Bardzo ciekawy mecz na zakończenie 6. kolejki trzymający w napięciu! Brawo!