#3 & #4

Dotarły do nas krótkie prezentacje kolejnych zespołów, które będziemy oglądać podczas zmagań w Nadwiślańskiej Lidze Piłkarskiej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami kapitanów drużyn - Tomasza Wolana oraz Piotra Sadoka.

#3
Pod tym numerem kryje się kolejny zespół, który mamy przyjemność Wam dzisiaj przedstawić. Jest to drużyna LZSu Jadachy na czele z trenerem Tomaszem Wolanem, którego poprosiliśmy o kilka słów przed rozgrywkami Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej.
- Dla nas rozgrywki w NLP, będą świetnym urozmaiceniem tygodniowego treningu. Obecnie nasz zespół występuje w "A" klasie, a naszym celem jest awans do klasy Okręgowej. Oczywiście rozgrywki NLP również będą dla nas ważne, które będziemy chcieli wygrać i pojechać na MP. Jeśli chodzi o zgłoszony zespół to w całości jest to skład, który reprezentuje Jadachy w "A" klasie"

HALO HALO! #4
Prezentujemy kolejną ekipę rodem z Sandomierza, która będzie gościć w naszych rozgrywkach. O krótką wypowiedź nt. zespołu poprosiliśmy kapitana zespołu Piotra Sadoka!
- Sandomierskie Byki to ekipa założona w 2011 r. Założycielami tej drużyny byli "trzej przyjaciele z boiska. Łukasz Mazur, Paweł Gach oraz Piotr Sadok. Każdy kto grał lub gra w naszym zespole to chłopaki dla których piłka nożna znaczy wiele. Byki od samego początku biorą udział praktycznie w każdej imprezie organizowanej w naszym regionie czy to na hali czy boiskach trawiastych. Na półce z trofeami mają zwycięstwa z sandomierskiej hali jak i na tarnobrzeskich orlikach.
Bardzo miło wspominamy zmagania w TALP-ie dlatego też dołączamy i do tego projektu który zapowiada się naprawdę "profesjonalnie" pod względem organizacyjnym jak i sportowym!

WITAMY DRUŻYNĘ LZSU ORAZ BYKÓW I ŻYCZYMY UDANEGO SEZONU !