#2

Mamy przyjemność oficjalnie przedstawić kolejny zespół, który będzie występował od kwietnia na boiskach NLP. Jak zapowiada kapitan zespołu Karol Chwałek, wszyscy do ligi podchodzą bardzo poważnie. W kuluarach mówiło się nawet, że drużyna odbyła obóz kondycyjny w górach pod kątem Nadwiślańskiej Ligi PiłkarskiejKilka zdań od kapitana nt. zespołu.

- Początek naszej drużyny oficjalnie należy datować na rok 2009, gdzie jeszcze wtedy, jako młodzi zawodnicy z pomocą starszych „działaczy” po roku przerwy, związaliśmy ponownie klub w Łoniowie – przyjmując nazwę GKS Agricola Łoniów. W pierwszym sezonie udało się wywalczyć awans do świętokrzyskiej A – klasy, gdzie pozostaliśmy do dziś. Niebawem minie 10 lat, a trzon drużyny pozostał niezmienny. W międzyczasie zawiązywaliśmy nowe znajomości, doszło do nas kilku fajnych graczy z okolic, którzy są u nas do dnia dzisiejszego, gdyż sądzę, że spodobała im się luźna atmosfera w klubie – bez nacisku na wyniki, z naciskiem na dobrą zabawę. Jednak znużeni ciągłym odwiedzaniem tych same boisk i oglądaniem tych samych twarzy w naszej lidze, postanowiliśmy urozmaicić nasze zmagania wiosenne i wystartować w I edycji NLP. Patrząc na fotki sprzed 10 lat, a oceniając nasze aktualne formy fizyczne, lepiej byłoby wystartować w zawodach przeciągania liny, a nie piłki nożnej, ale niestety takich rozgrywek nie znaleźliśmy. Mimo to postanowiliśmy wziąć udział w rozgrywkach NLP, które są świetną inicjatywą. Zaciekawiła nas cała otoczka rozgrywek, w związku z tym spróbujemy podejść do niego poważnie i sprawdzić swoje siły na tle innych drużyn i innych zawodników.
Firma DK Truck zajmuje się sprzedażą części do aut ciężarowych, naczep, przyczep oraz od jakiegoś czasu do aut osobowych. Na rynku jesteśmy od lipca 2016 roku. Jako młode przedsiębiorstwo z roku na rok co raz wyżej pniemy się w swojej branży.

AGRICOLA DK TRUCK - WITAMY I ŻYCZYMY POWODZENIA!