#6

#6 Przed nami szósty zespół, który zawita na tarnobrzeskiej ziemi w rozgrywkach NLP. O komentarz poprosiliśmy kapitana zespołu Przemysława Nagórnego.

- Jesteśmy drużyną składającą się z młodych zawodników. Większość z nas gra w klubie GKS Świniary dlatego też pod tą nazwą będziemy uczestniczyć w rozgrywkach. Zgłosiliśmy się, ponieważ dla każdego z nas piłka nożna to pasja, a także każdy mecz będzie świetnym uzupełnieniem tygodniowego treningu. Naszym słabym punktem na pewno będzie to że pierwszy raz bierzemy udział w tego typu zawodach. Łatwo nie będzie, ale tanio skóry nie sprzedamy i będziemy walczyć o każdy punkt, aż do końca ligi.
PANOWIE LICZYMY, ŻE SŁOWA KAPITANA BĘDĄ PRZEŁOŻONE NA BOISKO! GKS ŚWINIARY WITAMY W NLP!