ROZPOCZYNAMY PREZENTACJĘ ZGŁOSZONYCH DRUŻYN #1

Do pierwszej kolejki Nadwiślańskiej Ligi Piłkarskiej pozostał równy miesiąc. Zaczynamy prezentację zgłoszonych do tej pory zespołów, które będziemy prezentować pojedynczo co jakiś czas za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz facebooka.

Na początek przedstawiamy drużynęAUTOMOTIVE SANDOMIERZ⚽, która jak na rozgrywki amatorskie ma już bogatą historię i na pewno jest wszystkim znana w naszym regionie. O krótką wypowiedź poprosiliśmy kapitana zespołu - Józefa Banasia.

- Nasza drużyna gra systematycznie przez cały rok. W okresie zimowym Hala i rozgrywki Sandomierskiej Ligi Halowej, natomiast w okresie letnim na Orliku, na os. Huta – Sandomierz. Brakuje nam rywalizacji w okresie letnim na boiskach zewnętrznych i stąd zainteresowanie tą propozycją. Jeżeli chodzi o skład to w dużej mierze są to pracownicy firmy, ale również osoby zaprzyjaźnione, z którymi od wielu lat tworzymy zgrany kolektyw. Od początku powstania Halowej Amatorskiej Ligii Piłkarskiej w Sandomierzu uczestniczymy w jej rozgrywkach. Jesteśmy pierwszym zwycięzcą tej ligi. Później kilkakrotnie ten sukces powtórzyliśmy. Większość sezonów kończymy w pierwszej trójce. Z powodzeniem braliśmy również udział w rozgrywkach organizowanych na Orlikach w Sandomierzu i TALP w Tarnobrzegu, w których również nie schodziliśmy poniżej podium.
Pilkington Automotive Poland jest producentem szyb samochodowych dla największych fabryk samochodowych w Europie. Posiada dwa zakłady produkcyjne w Sandomierzu i Chmielowie. Jest częścią NSG Group, japońskiej firmy zajmującej się produkcją szkła i jego przetwórstwem.

OFICJALNIE WITAMY W NASZYCH ROZGRYWKACH I ŻYCZYMY POWODZENIA!